Witaj. Cieszę się, że jesteś i wierzę, że nie jesteś tu przez przypadek. To blog, na którym chcę przedstawić Ci mojego najlepszego Przyjaciela - Jezusa! Jezusa, który jest żywy, bliski, kochający... i bardzo chce być także Twoim przyjacielem!
SUBskrypcj@
engaddi

Twój emaildowiedz się więcej >> 
czwartek, 20 kwietnia 2006
Bóg mówi... słyszysz?
"Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. Temu otwiera odźwierny, a owce słuchają jego głosu; woła on swoje owce po imieniu i wyprowadza je. A kiedy wszystkie wyprowadzi, staje na ich czele, a owce postępują za nim, ponieważ głos jego znają. Natomiast za obcym nie pójdą, lecz będą uciekać od niego, bo nie znają głosu obcych." (J10,1-5)

A Ty?... znasz głos swojego Pasterza? Czy możesz powiedzieć o sobie, że jesteś owieczką Jezusa, która idzie za Nim, bo zna Jego głos?
Nawet jeśli jeszcze nie znasz tego głosu, jeśli jeszcze nie wiesz co mówi Bóg, a co nie, to jedno jest pewne: ON MÓWI! I wierzę, że każdy człowiek ten głos słyszy, nawet jeśli nie umie go jeszcze rozpoznać.
Bóg ma różne sposoby na to, żeby do Ciebie przemówić. Przede wszystkim mówi przez biblię, która jest słowem skierowanym od Boga do człowieka, i na pewno nie powie nic,co byłoby niezgodne z biblią... w końcu Bóg nie zaprzeczy samemu sobie!
Ale może też szepnąc Ci coś do ucha, tak po prostu... może powiedzieć coś przez jakiegoś człowieka, przez notkę na jakimś blogu... może przyjść Ci do głowy jakaś myśl i po prostu wiesz, że to On!... do mnie ostatnio Bóg mówił przez wykładowcę od ekologii krajobrazu - mówię Wam jak zawzięcie notowałam o cyklach zmian krajobrazu - a tak naprawdę to było o mnie ;)

więc zachęcam Cię, posłuchaj Jezusa, który tak bardzo chce być Twoim kochającym Pasterzem... a przede wszystkim, uwierz, że On mówi! :)