Witaj. Cieszę się, że jesteś i wierzę, że nie jesteś tu przez przypadek. To blog, na którym chcę przedstawić Ci mojego najlepszego Przyjaciela - Jezusa! Jezusa, który jest żywy, bliski, kochający... i bardzo chce być także Twoim przyjacielem!
SUBskrypcj@
engaddi

Twój emaildowiedz się więcej >> 
Blog > Komentarze do wpisu
już nigdy sama :)
Wczoraj miałam bal z okazji zakończenia studiów. Wiecie, taki elegancki, w sukniach i w ogóle... no i jak to bywa z takimi balami, chodzi się na nie z osobą towarzyszącą - co dla niektórych bywa nieco frustrujące ;)
a ja poszłam sama... ale tylko z pozoru :) Bo moją osobą towarzyszącą był najfajniejszy facet na świecie - Jezus!! :)

Myślę sobie, że jeszcze niedawno taka sytuacja jak ta, kiedy wszystkie moje koleżanki są ze swoimi chłopakami / narzeczonymi / mężami, a ja tańczę sama - zdołowałaby mnie okropnie! Czułabym się inna, gorsza, "nieparzysta"... ale kiedy wczoraj stałam w pewnym momencie pod oknem i patrzyłam na przytulone pary, pomyślałam, że jestem najszczęśliwszą osobą na tej sali! Że znalazłam miłość, której szukałam całe życie - Jezusa! I choć to wcale nie znaczy, że nie chcę mieć w przyszłości męża, to wiem, że to Jezus jest moim księciem z bajki :) i kiedy wróciłam do domu, czułam się jakbym wracała z najpiękniejszej randki :)

Wierzę, że Jezus nie tylko mnie tak mocno ukochał... nie tylko za mnie umarł i nie tylko mnie chce uczynić szczęśliwą!
Ciebie też!! :)
środa, 06 czerwca 2007, ola_engaddi

Polecane wpisy

  • "Ukochałem cię odwieczną miłością" (Jr31,3)

    Jak byście opisali bożą miłość? Dla mnie jest ona jak wiosenny motyl, ciepły letni deszcz, nabranie oddechu po nurkowaniu, galop na koniu, lody czekoladowe... a

  • ach ta dzisiejsza młodzież!

    Trzy tygodnie temu zaczęłam praktyki w gimnzajum! Nasłuchałam się wcześniej całego mnóstwa ciekawych historyjek o tym jacy to gimnazjaliści są straszni, jak nau

  • Największy artysta

    "Niebiosa głoszą chwałę Boga, dzieło rąk Jego nieboskłon obwieszcza. Dzień dniowi głosi opowieść, a noc nocy przekazuje wiadomość. Nie jest to słowo, nie s

Komentarze
moniamarciniora
2007/06/06 14:03:48
Wielka,ogromna jest Twoja miłośc do Boga. Podziwiam Cię.
pozdrawiam :)
-
Gość: krysia, *.009.dsl.ade.iprimus.net.au
2007/06/06 16:38:07
Widzę, że mamy tych samych umiłowanych. Jesteś kochana. Niech Cię Pan błogosławi

www.tylkojezus.bloog.pl
-
2007/06/06 17:41:44
-> Moniamarciniora
ojej... weszłam na Twojego bloga :) ostatnio potanowiłam zacząć spełniać swoje marzenia i robić biżuterię... już wiem do kogo będę się zgłaszać po porady! Twoje kolczyki są śliczne!! :)
A co do mojej miłości do Boga, to ona jest tylko nieudolną odpowiedzią na Jego miłość do mnie! :) a tak się składa, że Ciebie On też tak mocno kocha!!! :)
Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)
-
2007/06/06 17:43:58
-> Krysia
To dla mnie niesamowite jak Bóg to robi, że każdego kocha całym swoim sercem! I dzięki temu możemy mieć tego samego ukochanego! :)
Niech Ciebie też błogosławi Pan obficie!! :)
-
Gość: Lady Path [www.something--about--nothing.blog.onet.pl], *.199.57.239.tesatnet.pl
2007/06/10 14:19:34
Odkryłaœ przede mn? kurtynę życia, tymbardziej, iż niedługo ja także idę na bal. Nie jest to bal na zakończenie studiów. Jest to bal na zakończenie klasy szóstej i całej nauki w podstawówce. Wiem, że nie jest to, to samo, jednak bardzo się tym przejumuję. I właœnie mam ten sam dylemat co do pratnera.. pójdę z Jezusem! Jak ty! :) Wspaniały Blog. Bardzo się cieszę, że jeszcze prócz mnie jest ktoœ, kto próbuje byż przyjacielem Jezusa.
POZDRAWIAM
-
2007/06/10 16:47:24
-> Lady Path
Cieszę się ogromnie, że tamto doświadczenie dało coś nie tylko mnie :)
A bal na zakończenie 6 klasy, to tak samo poważny bal jak na zakończenie studiów! :) Miłej zabawy z najcudowniejszym Księciem... Księżniczko! :)
-
zbawieni
2007/06/11 13:08:13
Znalazłaś już Jezusa, teraz życzę Ci tego "ziemskiego" ukochanego:)
mobi
-
2007/06/13 11:38:22
-> mobi
dziękuję!... bardzo dziękuję!! :)
-
Gość: Wiola, *.lubin.dialog.net.pl
2007/06/21 21:10:14
to niesamowite o czym piszesz, niesamowite co czujesz i jak bardzo kochasz Boga. NIESAMOWITE.. Chciałabym kiedyś doświadczyć czegoś tak podobnego i pomyśleć o Bogu chociaż w malutkim stopniu tak jak Ty.
Ps. Mam pytanie odnośnie bloga. Ostatnio założyłam swój tyle, że narazie będzie osobisty i mam pytanie, jak zablokować wejścia innych osób na moją stronę ( założyć hasło) . Pewnie w ustawieniach tylko dokładnie gdzie, bo narazie nie mogę się połapać.
-
2007/06/22 12:45:15
-> Wiola
A ja bym chciała, żebyś doświadczyła z Bogiem o wiele wiele więcej niż ja doświadczam... bo Bóg ma dla Ciebie o wiele wiele więcej! :)
a co do bloga, to w ustawieniach jest zakładka użytkownicy... i tam już wszystko jest :) (jeśli oczywiście masz blowa na bloxie :)
ściskam Cię mocno!!! :)